معرفی دفتر مشاوره

مرکز مشاوره ،اطلاع رسانی و خدمات کار آفرینی  مهندسین مشاور  امکا (شماره ثبت:22917)

 از ضرورت های مهم یک سرمایه گذار شناخت روند جریان مالی و بازده مورد نظر فعالیت پیش از شروع هر گونه فرآیند تولیدی است. حال آنکه این شناخت مهم امری حیاتی برای بخش خصوصی و حتی بخش دولتی است . چرا که حصول اطمینان کارفرمایان از بازده مورد انتظار و نیز نرخ تمام شده محصول به قیمت های روز در تصمیم گیری ها و انتخاب پیمانکار مناسب اهمیت بالایی دارد.  همچنین بانک ها و موسسات مالی در سراسر دنیا ،تنها زمانی حاضر خواهند شد در راه اندازی و یا توسعه طرح ها و پروژه ها مشارکت داشته باشند که از میزان سودآوری آن اطمینان حاصل پیدا کرده باشند. بدین منظور افرادی که قصد جذب سرمایه از طریق بانک ها و یا سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی را داشته باشند ،لازم است سودآور بودن طرح خود را ثابت نمایند.

 مرکز مشاوره ،اطلاع رسانی و خدمات کار آفرینی  مهندسین مشاور  امکا ( اقتصاد مدیریت ، کارآفرین آتیه نگر ) با بهره گیری از متخصصین حوزه اقتصاد و مدیریت ، آماده پاسخگویی به نیازهای ذکر شده در حوزه های خدمات،کشاورزی و صنعت می باشد. این مرکز که زیر مجموعه شرکت آمار پژوهان پارسیان با مجوز رسمی از مرکز آمار ایران است با دارا بودن تجربه سالها تحقیقات پژوهشی ،آماری و اقتصادی و کسب مجوزهای لازم از مرکز آمار ایران ،معاونت برنامه ریزی و راهبردی استانداری اصفهان و اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان به صورت تخصصی و تضمینی مطالعات امکان سنجی ،مشاوره اقتصادی ،تحلیل برسی قیمت های تمام شده و …. ارائه می دهد.

همچنین از آنجایی که امروزه مدیران شرکت ها نیاز به دانش و مهارت و تخصص بازاریابی رابیش از گذشته احساس می کنند استفاده از خدمات یک مشاور تحقیقات بازار ضروری به نظر می رسد. از این رو مکمل بخش مطالعات اقتصادی ، مرکز مشاوره امکا بخش تحقیقات بازار را نیز جهت تکمیل فرآیند مشاوره راه اندازی کرده و نمایندگی رسمی پارک بازاریابی ایران را در استان اصفهان اخذ نموده است.

 

جهت درخــواست خـــدمات فـــــرم  مــــربوطه را تکمیل کنید

tjtj
 
طرح توجیهی
درخواست خدمات 
همکاری با ما
تلگرام آمارپژوهان
مشاوره تلفنی
درگاه پرداخت