انجام و نگارش مقاله های علمی و پژوهشی دانشجویی و مقاله های ISI

 نحوه نگارش یک مقاله آکادمیک کار ساده ای برای بسیاری از دانشجویان نیست. برای این کار حجم زیادی از فعالیت ها لازم است و تمام دانشجویان آمادگی لازم برای استفاده از تجربیات خود برای انجام این کار را ندارند و نمی توان مطمئن بود که در نهایت مقاله مورد نظر به نحو مناسب توسط دانشجو تهیه و ارائه می شود. در این شرایط دانشجویان برای نگارش مقاله های خود قطعا نیاز به دریافت خدمات حرفه ای مشاوره دارند.

skd284209sdc

اصول نگارش مقاله های ISI

کلمه اختصاری ISI مخفف کلمه Institute for Scientific Information به معنای موسسه اطلاعات عملی است. این موسسه یک گنجینه ارزشمند از اطلاعات علمی را در بانک اطلاعاتی خود مربوط به هزاران مجله علمی جمع آوری کرده است. این موسسه در عمل یکی از ارائه دهندگان بزرگ تحقیقات علمی  و دانشجویی است که به محققان امکان می دهد درباره موضوع های علمی که به تعداد زیاد بر روی آنها در یک حوزه مشخص تحقیق شده است، اطلاعات به دست آورند. این موسسه به این جهت به خود افتخار می کند که یک سازمان علمی است که می تواند تحقیق های دارای کیفیت بالا را تشخیص داده و گزارش کند. اعتبار این موسسه این امکان را فراهم کرده است که برای ثبت مقالات در آن نیاز به رعایت الزامات مشخص باشد.

نگارش و چاپ مقاله در ISI ، الگو و دستورالعمل علمی مشخصی دارد

نگارش یافته های علمی ساختار مشخصی را دنبال می کند که برای نسل ها مورد استفاده بوده است. این ساختار شامل عنوان، چکیده، متن اصلی به همراه روش تحقیق، و منابع استفاده شده برای نگارش مقاله است. هدف از رعایت این ساختار این است که یافته های علمی ارائه شود که امکان انتقال آن به جامعه بزرگ محققان و دانشمندان وجود داشته باشد اما رعایت این ساختار می تواند فرآیندی سخت و دشوار باشد.

در نگارش مقاله های علمی باید یافته ها و نتایج با زبانی ارائه شود که خالی از هر گونه ارائه حقایق غیر ضروری باشد. در این حالت محقق باید بداند چگونه یک مقاله ISI را با استفاده از ترکیب کلمات و زمان بندی مناسب جملات بنویسد. انجام این کار می تواند شامل استفاده از زمان حاضر برای فرضیه ها و زمان گذشته برای مطرح کردن نتایج حاصل از مطالعات قبلی باشد. در این حوزه رعایت دستور زبان و گرامر نیز می تواند یک مسئله بسیار مهم برای افرادی باشد که انگلیسی زبان مادری آنها نیست. با این وجود زمان بندی مناسب جملات در این حالت از اهمیت خاص برخوردار است و رعایت این قالب برای ارائه مقالات ISI ضروری است. سوال مطرح شده برای مقاله ISI می بایست بطور مشخص شامل سوالی باشد که هدف اصلی انجام مطالعه را نشان می دهد و دوباره تاکید می شود که برای مطرح کردن آن می بایست از جملات دارای زمان بندی مناسب استفاده شود.

ما می توانیم خدمات ارزشمندی را در این حوزه به شما ارائه کنیم

واضح است که تایید مقالات ISI نیازمند در نظر گرفتن حجم زیادی از نکات گرامری و دستور زبان قبل از تصویب مقاله است. همچنین همواره این امکان وجود دارد زمان بندی و ارائه نادرست جملات منجر به رد و عدم تایید مقاله شود. به هر حال متخصصان ما در شرکت آمار پژوهان پارسیان دارای تجربه کافی در ارائه مقالات علمی ISI هستند. در این رابطه خدمات ویرایش مطالب  ارائه شده به شما امکان می دهد زمان بندی جملات خود را به نحو مناسب تنظیم کنید و الزامات ساختاری را در ارائه مقاله نهایی خود رعایت نمایید.

ارائه یک مقاله به عنوان یک مقاله ISI یک مساله مهم و با اهمیت است. با استفاده از خدمات تخصصی ما شما می توانید از انجام صحیح وظایف دشوار مربوط به قالب بندی تحقیقتان  مطمئن شوید و به این ترتیب الزامات متعدد و سخت گیرانه ارائه مقالات ISI را رعایت نمایید. مشخص است که رد شدن مقاله شما تنها به خاطر اشکالات گرامری و دستور زبانی بسیار ناراحت کننده است. متخصصان آمار پژوهان پارسیان می توانند به شما کمک کنند تا مطمئن شوید مقاله شما آماده ارائه است و همه الزامات دستور زبانی و گرامری مورد نیاز در آن رعایت شده است.

6a00e553d5d1108833011168d35881970c

ارائه مقالات علمی پژوهشی

اصلی که تمام مقالات علمی باید از دو معیار برخوردار باشند: واقعی بودن نتایج مطالعه و این موضوع که مطالب ارائه شده بتوانند به پیشرفت علمی در حوزه مورد نظر کمک کنند. این نوع از نگارش نه یک رمان یا داستان پردازی است و نه می تواند شرح تفصیلی ارائه شده برای اطلاعات موجود باشد. در حقیقت مقالات علمی تهیه شده توسط دانشجویان، توسط اساتید با تجربه مطالعه می شود و به همین خاطر باید در تهیه آنها به نکات خاص توجه شود.

نتایج مطالعات علمی باید از نظر محتوای آنها مورد بررسی و تحلیل قرار گیرد. انجام این کار نیازمند وجود درک مناسب از حوزه های علمی خاص مورد بررسی ،این موضوع است که آیا نتایج مطالعه علمی با دانش موجود و پیشرفت های فعلی هماهنگی دارد یا خیر. نگارش یک مقاله علمی و پژوهشی نیازمند این است که مطالب علمی با توالی منطقی ارائه شده باشد و همراه با آن نمودارهای آماری و جداول مورد نیاز و نیز منابع و مراجع استفاده شده در مطالعه مطرح شده باشند.

نگارش مقاله علمی

نگارش مقالات علمی می تواند دشوار و سخت باشد

نگارش مقالات علمی یک فرآیند وقت گیر و دشوار است. در این حالت لازم است روش تحقیق توضیح داده شود تا به این ترتیب در صورتی که افراد دیگر بخواهند این تحقیق را تکرار کنند، امکان انجام آن به سادگی وجود داشته باشد. روش تحقیق استفاده شده باید از نظر دیگران مناسب باشد یا در غیر این صورت ممکن است توسط دیگران بی ارزش تلقی شده و در نتیجه به یافته های مطالعه بی توجهی شود.

هنگامی که اطلاعات جمع آوری و تحلیل شده و یک روش تحقیق منطقی برای مطالعه مورد استفاده قرار گرفت، لازم است نتایج حاصل از تحقیق به نحو مناسب در مقاله ارائه شود. انجام این کار می تواند یک بخش دشوار از هر مطالعه باشد، زیرا این نتایج می توانند چالش برانگیز باشند. برای انجام این کار باید به نکات مشخص و استاندارد توجه کرد.

یک نویسنده ممکن است به سادگی متهم به دزدی علمی شود. تنها راه برای اجتناب از این موضوع کسب اطمینان درباره همه منابع ذکر شده در تاریخچه و یادداشت های ارائه شده است. ویرایش علمی و غلط گیری مطالب ارائه شده نیز می تواند نقش کلیدی در کنترل صحت اطلاعات و نیز بررسی قواعد گرامر و دستور زبان داشته باشد.

همه افرادی که مقالات علمی می نویسند باید از دستیار استفاده کنند

کل فرآیند نگارش مقاله می تواند برای محقق بسیار استرس زا و به نظر نا ممکن باشد .همه افرادی که به نگارش مقالات علمی برای کنفرانس ها یا نشریات اقدام می کنند می توانند از خدمات شرکت آمار پژوهان پارسیان استفاده کنند. ما می توانیم انجام این کار را برای شما به مقدار زیاد ساده کنیم، به شما اطمینان دهیم تمام منابع ذکر شده دقیق هستند و روش تحقیق استفاده شده مناسب می باشند. تیم متخصصان ویرایش علمی ما می توانند یافته های شما را بررسی کنند و صحت آنها را تایید نمایند. به این ترتیب می توان مطمئن شد مطالب ارائه شده به سادگی برای کسانی که مقاله را مطالعه می کنند، قابل فهم است. علاوه بر این مقالات علمی می توانند نقش موثر در آینده شغلی شما داشته باشند و به همین خاطر بر پذیرش فرد در جامعه نقش اساسی دارند. وجود این شرایط نیاز به استفاده از خدمات تخصصی آمار پژوهان برای ارائه یک پروژه تحقیقاتی مناسب را روشن می کند.

11

نگارش مقاله برای کنفرانس ها

هنگامی که شما شانس ارائه مقاله در یک کنفرانس را پیدا کردید باید نهایت سعی خود را بکنید و تمام فعالیت های لازم را انجام دهید. به این ترتیب شما یک فرصت طلایی برای مطرح کردن ایده ها و نظرات پژوهشی خود با سایر محققان و متخصصان در حوزه تحقیق خود دارید و می توانید نظرات و پیشنهادات آنها درباره مطالعه خود را دریافت کنید. این کنفرانس ها همچنین به شما شانس اصلاح سوالات تحقیق و کنترل کردن اثر بخشی فعالیت را قبل از ثبت آن برای انتشار مطلب علمی را می دهد.

نگارش مقاله  دانشجویی برای یک کنفرانس نیازمند تجربیات تقریباً متفاوت از تجربیات مورد نیاز برای نگارش یک پایان نامه است. در این حالت با وجودی که شما انتظار ارائه مقاله را به صورت شفاهی یا تصویری دارید، لازم است یک نسخه از مقاله خود را برای کمیته داوری برای تایید ارسال کنید. بنابراین، شما باید مطمئن شوید که مقاله به صورت بی نقص نگارش شده است.

در شرکت آمار پژوهان پارسیان، ما یک تیم متخصص در اختیار داریم که از دانش لازم برای نگارش مقاله برای ارائه در کنفرانس برخوردار هستند. این افراد متخصص در بسیاری از این کنفرانس ها مطلب ارائه کرده اند و به خوبی از تمام مسائل مهم برای ارائه مقاله در این کنفرانس ها اطلاع دارند. برخی نکاتی که تیم متخصص ما برای کمک به شما در نگارش موضوعتان برای کنفرانس در نظر می گیرند به شرح زیر هستند:

  • توسعه ساختار: در ابتدای تهیه مقاله برای ارائه در کنفرانس، شما به طول مدت ارائه و میانگین زمان اختصاص یافته برای ارائه هر مطلب توجه می شود. در این حالت طراحی ساختار مناسب برای ارائه مقاله با استفاده از پاورپوینت، سخنرانی یا پوستر می تواند متفاوت باشد.
  • دنبال کردن دستورالعمل ها: در عمل مجموعه ای از دستورالعمل های خاص وجود دارد که توسط نهادهای ناظر برای ارائه مقاله در کنفرانس ها در نظر گرفته شده است و این دستورالعمل ها محتوا و ساختار و نیز مدت زمان ارائه مطلب را پوشش می دهند. برای ارائه مقاله در کنفرانس ها تمامی این نکات و دستورالعمل ها در نظر گرفته می شود.
  • آمادگی برای سوالات احتمالی کنید: در هر کنفرانس معمولاً یک گروه متخصص یا یک مجری وجود دارد که سوالات مطرح شده از طرف شرکت کنندگان در همایش را برای شما مطرح می کنند. بنابراینبه این موضوع توجه می شود که شخص باید آمادگی لازم برای پاسخگویی به سوالات احتمالی درباره موضوع مطالعه خود را داشته باشد.
  • تمرکز بر یک ایده: هنگام نگارش مقاله برای کنفرانس زمان محدود برای ارائه مطالب خود در اختیار دارید. علاوه بر این، ظرفیت توجه شنوندگان به شما امکان می دهد فقط بر یک ایده خاص بطور مشخص تمرکز کنید. بنابراین، سعی می شود نکات مشخص و محدودی به طور روشن برای توضیح به شنوندگان تعیین شود .
  • استفاده از زبان مناسب: زبان استاندارد مورد استفاده شما در کنفرانس برای ارائه مطالب بستگی به شرکت کنندگان در کنفرانس و شوندگان هدف دارد. اگر شنوندگان از افرادی هستند که در سایر حوزه ها فعالیت می کنند، از بکارگیری اصطلاحات تخصصی خودداری کنید و در صورت نیاز به استفاده از این اصطلاحات مطمئن شوید توضیح کافی درباره آنها به شنوندگان ارائه می شود.مشاورین ما در تمامی این موارد به شما کمک خواهند کرد .
  • مسائل مربوط به نقل قول: شما ممکن است نیاز به نقل قول از منابع مختلف به دفعات زیاد در طول ارائه خود باشید. روش مناسبی برای ذکر منابع نیز در نظر گرفته می شود.
  • تعامل زبانی: در یک مقاله مکتوب، شما می توانید برای بیان مطالب مورد نظر خود از روش های مختلف و ساختارهای گوناگون استفاده کنید. اما هنگامی که شما درباره یک موضوع صحبت می کنید، مجبور هستید با استفاده از صدای خود و حرکات دست بر نکات مورد نظر تاکید کنید. مشاورین ما به شما کمک می کنند تا بتوانید از روش ها و عبارت های مفید و سودمند استفاده کنید به نحوی که بتوانید بر نکات مورد نظر خود تاکید کرده و توجه حضار را به خود جلب نمایید.

هنگامی که شما از خدمات مشاوره آمار پژوهان پارسیان برای نگارش مقاله برای یک کنفرانس استفاده می کنید، متخصصان ما ابتدا موضوع اصلی تحقیق شما را مطالعه کرده و نکات مطرح شده فوق را مورد توجه قرار می دهند. بر این اساس، ما پیش نویس یک مقاله مناسب را برای شما تهیه می کنیم و به شما کمک می کنیم مطالب مورد نظر را به نحو مناسب در کنفرانس ارائه کنید.

قالب مقالات

مقاله های آکادمیک استاندارد، مقاله های علمی، پروپوزال ها و پایان نامه ها همگی می بایست طبق یک قالب استاندارد مورد تایید دانشکده شما تهیه شوند. قالب بندی یک مقاله آکادمیک برای هماهنگ کردن آن با مجموعه استانداردهای وضع شده توسط دانشکده می تواند یک کار سخت برای اکثر دانشجویان باشد، و به همین خاطر ممکن است برخی افراد به دنبال استفاده از خدمات حرفه ای در این بخش باشند. در این رابطه مهم نیست که چقدر موضوع تحقیقی، پروپوزال یا پایان نامه شما با کیفیت تهیه شده است، اگر مطالب تهیه شده دارای ساختار و قالب مناسب نباشد، از نظر دیگر ارزش مناسب را نخواهد داشت. بنابراین، هنگام نگارش مقاله ها مهم است که ساختار آنها مطابق دستورالعمل های ارائه شده تنظیم شود. هنگام قالب بندی مقاله خود، سعی کنید گیج نشوید و آن را به نحو صحیح قالب بندی کنید، زیرا مقاله ای که قالب بندی آن نامناسب و غلط انجام شده باشد می تواند تمام تلاش های انجام شده برای تکمیل آن را به باد دهد. شما می توانید با استفاده از خدمات ما انواع مختلف سبک های نگارش و قالب بندی را در اختیار داشته باشید و به این ترتیب نیازی به نگرانی بیشتر شما در این حوزه نیست.

قالب APA در مقاله نویسی

مقالات دارای سبک نگارش APA مقاله هایی هستند که از یک قالب توسعه یافته توسط انجمن روان شناسی آمریکا برای نگارش آنها استفاده می شود. هنگامی که شما از این قالب برای نگارش مقاله خود استفاده می کنید، باید از آخرین تجدید نظرهای ارائه شده برای این قالب آگاه شوید. بطور خاص، مقالات سفارشی تهیه شده با سبک APA نیازمند تنظیم مناسب حاشیه ، قلم، قالب بندی جداول، نقل قول در متن، و حتی در نظر گرفتن بخش منابع هستند.

کمک به تهیه مقالات با قالب APA بطور حرفه ای

شما می توانید سبک نگارش APA را با استفاده از خدمات نگارش تخصصی ارائه  شده توسط موسسه آمار پژوهان پارسیان در قالب الگوی APA دریافت کنید. در این موسسه ما صدها متخصص و نویسنده آکادمیک با مدرک و تخصص بالا در ارتباط با رشته تحصیلی شما فعالیت می کنند که می توانند در حوزه نگارش مقالات با قالب APA به شما کمک کنند. به همین خاطر شما می توانید به سادگی از خدمات تخصصی ما استفاده کرده و دیگر درباره تنظیم قالب بندی مقاله خود نگران نباشید. با استفاده از این خدمات اطلاعات شما درباره قالب بندی APA به روز خواهد بود، افراد حرفه ای این قالب را برای شما تنظیم می کنند. متخصصانی که مقاله شما را به نگارش در می آورند ، تجارب موفقیت آمیز فراوان در ارائه این نوع از مقالات داشته اند.

Meeting

مشاوره و سفارش انجام مقاله

اگر شما با مشکلات خاص درباره نگارش یک مقاله با ساختار مناسب، بدون اشکالات گرامری و نیز با یک موضوع منحصر به فرد روبرو هستید و با محدودیت زمانی مواجه هستید یا نمی توانید به سرعت فعالیت های لازم را انجام دهید و اگر شما منابع کافی برای انجام یک مطالعه مناسب در اختیار ندارید، هنوز می توانید با استفاده از خدمات تخصصی ما یک مقاله مناسب و جدید بدون روبرو شدن با مشکل دزدی ادبی تهیه کنید. ما خوشحال می شویم که به شما خدمات سفارشی برای نگارش تحقیق، پایان نامه، گزارش و نیز سایر تکالیف آکادمیک و تجاری ارائه کنیم و به این ترتیب شما قادر خواهید بود مقاله ای تهیه کنید که بطور دقیق با نیازهای شما منطبق است. به این ترتیب شما قادر هستید تعداد صفحات مورد نیاز، نوع قلم، تعداد و انواع منابع استفاده شده در مقاله، و موضوع آن را مشخص کنید و اگر احتمالاً در حوزه انتخاب موضوع دچار مشکل هستید، متخصصان ما می توانند به شما در راستای انتخاب موضوع مناسب و نگارش مقاله  کمک فراوان کنند.

در عمل نکات کلیدی متعدد وجود دارند که ما در فعالیت خود به آنها توجه می کنیم. اگر شما تصمیم به استفاده از خدمات ما در این حوزه دارید، می توانید مطمئن باشید که:

  1. منابع استفاده شده برای نگارش تحقیق و نیز مطالب ذکر شده به عنوان منبع تحقیق کاملاً قابل اتکا هستند و با استفاده از منابع علمی ارائه می شوند (مگر اینکه خلاف این موضوع ذکر شده باشد). برای این کار با توجه به نوع فعالیت از سبک های مناسب نقل قول استفاده می شود، همه منابع استفاده شده در متن ارجاع داده می شوند و این منابع در صفحه منابع و فهرست مقاله نیز آورده می شوند. انجام این کار نشان می دهد مقاله تهیه شده برای شما بطور کامل بر اساس حقایق و منابع معتبر شامل اینترنت، کتاب ها، مجلات، و سایر منابع معتبر تهیه شده است. همواره این احتمال وجود دارد که دانشجویان دسترسی مناسب به همه اطلاعات مورد نیاز نداشته باشند یا نتوانند اطلاعات لازم برای نگارش مقاله خود را جمع آوری کنند، یا اینکه زمان کافی برای بررسی این اطلاعات را در اختیار نداشته باشند. با استفاده از خدمات تخصصی ما نه تنها شما می توانید مقاله مورد نظر خود را تهیه کنید، بلکه علاوه بر این تمام اطلاعات و منابع مورد نیاز برای موضوع خود را در اختیار خواهید داشت که می توانید به این ترتیب اطلاعات و مطالب مورد نظر خود را ارائه دهید.
  2. مقاله ارائه شده به شما کاملاً منحصر به فرد است و احتمال وجود مطلب علمی مشابه آن در هیچ کجا مطلقاً وجود نخواهد داشت. در این حالت هر تحقیق فقط به صورت سفارشی برای شما نوشته می شود و از طریق نرم افزارهای خاص، تکراری نبودن آن مورد بررسی قرار می گیرد. هنگام تهیه مقاله در مواردی که نیاز به ذکر ایده های سایر افراد یا نویسندگان وجود دارد، همواره از یک روش مناسب برای نقل قول و مرجع نویسی استفاده می شود. بنابراین، احتمال اینکه تحقیق شما مشابه یا نزدیک به مقاله هم کلاسی هایتان باشد اصلاً وجود ندارد و تشابه آن به سایر مقالات موجود در اینترنت غیر ممکن است.
  3. نویسنگان متخصص ما دارای تجربه کافی در نوشتن انواع مقالات و پایان نامه ها هستند. در این رابطه وجود دانش درباره موضوع مقاله کافی نیست، بلکه لازم است شما توانایی ارائه صحیح و جذاب مطلب، به صورت عادی یا غیر عادی، بلند یا کوتاه را داشته باشید. برای سال های طولانی نویسندگان ما به دانشجویان خدمات ارائه می کرده اند و به این ترتیب با فعالیت مستمر در این حوزه سعی کرده اند روش های مورد استفاده خود را توسعه داده و از آخرین اخبار مربوط به نحوه نگارش و روش های معمول مورد استفاده در این حوزه مطلع و آگاه باشند.

هزینه و قیمت

سطح هزینه و بهای استفاده از خدمات تخصصی ما نه پایین و نه بالا است. در این حوزه منطقی است که یک فرد متخصص و با تجربه حاضر به فعالیت برای شما به بهای ناچیز نباشد (این موضوع نشان می دهد که چرا مقاله های ارزان از نظر املایی، گرامری و منطقی بسیار ضعیف هستند). از طرف دیگر، ما از بهترین امکانات خود برای ارائه خدمات تخصصی با کیفیت با قیمت های مناسب استفاده می کنیم.در مورد این مطلب پرسش خود را مطرح کنید

tjtj
 
طرح توجیهی
درخواست خدمات 
همکاری با ما
تلگرام آمارپژوهان
مشاوره تلفنی
درگاه پرداخت