معرفی دفتر مشاوره

مرکز مشاوره ،اطلاع رسانی و خدمات کار آفرینی  مهندسین مشاور  امکا (شماره ثبت:22917)

 از ضرورت های مهم یک سرمایه گذار شناخت روند جریان مالی و بازده مورد نظر فعالیت پیش از شروع هر گونه فرآیند تولیدی است. حال آنکه این شناخت مهم امری حیاتی برای بخش خصوصی و حتی بخش دولتی است . چرا که حصول اطمینان کارفرمایان از بازده مورد انتظار و نیز نرخ تمام شده محصول به قیمت های روز در تصمیم گیری ها و انتخاب پیمانکار مناسب اهمیت بالایی دارد.  همچنین بانک ها و موسسات مالی در سراسر دنیا ،تنها زمانی حاضر خواهند شد در راه اندازی و یا توسعه طرح ها و پروژه ها مشارکت داشته باشند که از میزان سودآوری آن اطمینان حاصل پیدا کرده باشند. بدین منظور افرادی که قصد جذب سرمایه از طریق بانک ها و یا سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی را داشته باشند ،لازم است سودآور بودن طرح خود را ثابت نمایند.

 مرکز مشاوره ،اطلاع رسانی و خدمات کار آفرینی  مهندسین مشاور  امکا ( اقتصاد مدیریت ، کارآفرین آتیه نگر ) با بهره گیری از متخصصین حوزه اقتصاد و مدیریت ، آماده پاسخگویی به نیازهای ذکر شده در حوزه های خدمات،کشاورزی و صنعت می باشد. این مرکز که زیر مجموعه شرکت آمار پژوهان پارسیان با مجوز رسمی از مرکز آمار ایران است با دارا بودن تجربه سالها تحقیقات پژوهشی ،آماری و اقتصادی و کسب مجوزهای لازم از مرکز آمار ایران ،معاونت برنامه ریزی و راهبردی استانداری اصفهان و اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان به صورت تخصصی و تضمینی مطالعات امکان سنجی ،مشاوره اقتصادی ،تحلیل برسی قیمت های تمام شده و …. ارائه می دهد.

همچنین از آنجایی که امروزه مدیران شرکت ها نیاز به دانش و مهارت و تخصص بازاریابی رابیش از گذشته احساس می کنند استفاده از خدمات یک مشاور تحقیقات بازار ضروری به نظر می رسد. از این رو مکمل بخش مطالعات اقتصادی ، مرکز مشاوره امکا بخش تحقیقات بازار را نیز جهت تکمیل فرآیند مشاوره راه اندازی کرده و نمایندگی رسمی پارک بازاریابی ایران را در استان اصفهان اخذ نموده است.

 

 

})
درخواست پروژه
همکاری با ما
تلگرام آمارپژوهان
تماس با ما
درگاه پرداخت