انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های مختلف

نوشتن یک پایان نامه می تواند به دلایل خاص موضوعی پیچیده و دشوار باشد. هنگامی که مهارت  نوشتن شما کمتر از سطح مناسب باشد یا شما نیاز به انتخاب یک موضوع برای نوشتن مطالبی درباره آن داشته باشید، فرآیند نگارش می تواند برای فردی که وظایف متعدد برای انجام دارد، آشفتگی ذهنی به همراه داشته باشد. حتی برای افرادی که از چالش های مربوط به نوشتن لذت می برند، احتمالاً این موضوع می تواند مشکل آفرین باشد زیرا برای دستیابی به یک کیفیت مناسب در این حوزه نیاز به صرف زمان و انرژی زیاد وجود دارد. به خاطر داشته باشید شما نیازی به وارد کردن فشار زیاد به خود یا نگرانی درباره تکمیل کردن پروژه ندارید. اما مطالعه این مطلب می تواند به شما کمک کند پیچیدگی های مربوط به نگارش پایان نامه را درک کنید و ایده بهتری درباره فعالیت هایی که لازم است در این رابطه انجام دهید، داشته باشید. با استفاده از خدمات ارائه شده توسط این مرکز معتبر، فقط تعداد کمی از دانشجویان مستعد بدون نیاز به کمک خارجی پایان نامه های خود در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری را انجام خواهند داد.

یکی از مشکلات دیگری که بسیاری از دانشجویان با آن مواجه هستند ارائه یک پایان نامه مناسب برای دفاع است. این موضوع ایده اصلی یا مسئله ای است که پایان نامه بر اساس آن تهیه می شود. تحقیق شما بطور مشخص بر این جنبه متکی است و اگر موضوع مقاله به میزان کافی قوی نباشد، شما ممکن است دچار مشکلات خاص در زمانی شوید که می خواهید متن اصلی پروژه خود را آماده کرده و به نگارش در آورید. در این رابطه شما می توانید موضوع های نمونه را بطور آنلاین جستجو کنید. مثال های خوب و بد که قبلاً تهیه شده است را قبل از شروع نگارش پایان نامه خود بررسی کنید و بر اساس موضوع انتخابی خود می توانید محتوای  مشابه با موضوع خود را برای ایده پردازی و نگارش پایان نامه خود مورد استفاده قرار دهید. این نمونه ها می تواند به شما کمک کند موضوع  خود را در این رابطه از زوایای دیگر مورد بررسی قرار دهید.

دانشجویان معمولاً درباره چگونگی قالب بندی و تنظیم این موضوع ، دچار مشکل می شوند، زیرا در عمل روش های مختلف برای انجام این کار وجود دارد. حتی با وجودی که ممکن است دستورالعمل یا راهنمای نگارش،در اختیار دانشجویان قرار گیرد، در اغلب مواقع پیاده سازی صحیح این الگو برای تهیه پایان نامه دشوار است. نقل قول ها یکی از مشکلات دیگری است که در هنگام نگارش با آن روبرو می شوند. در عمل نقل قول های ذکر شده این امکان را برای شما فراهم می کند که درباره منبع جمع آوری اطلاعات استفاده شده در پایان نامه خود توضیح دهید. با توجه به اینکه دزدی ادبی یکی از مسائلی است که باید از آن اجتناب و دوری شود، شما باید برای بررسی نحوه ذکر کردن منابع نگارش موضوع خود زمان لازم را اختصاص داده و دقت لازم را داشته باشید.

انتخاب موضوع

 dissertation-writing-services

انتخاب موضوع یکی از مهم ترین مراحل نگارش یک پایان نامه است. در این حالت موضوعی که دانشجو انتخاب می کند بطور مشخص تمام چیزی را که قرار است در مقاله  بیان شود را توضیح می دهد. علاوه بر این انتخاب موضوع شما مشخص کننده منحصر به فرد بودن پایان نامه و تکراری نبودن آن است. در عمل موضوع انتخابی می تواند باعث موفقیت یا شکست در نگارش موضوع شود و به همین خاطر دانشجویان باید دقت زیادی در ارتباط با انتخاب موضوع خود داشته باشند.

برای انتخاب موضوع مناسب برای نگارش پایان نامه مهم است که به نکات زیر توجه داشته باشیم:

  • موضوعی را انتخاب کنید که با آن آشنایی کافی و مناسب داشته باشید. در عمل این کار می تواند به شما در انجام پژوهش های لازم کمک کند. بسیاری از دانشجویان گرایش به انتخاب موضوع هایی دارند که نزدیک به یکی از سرفصل های درسی مطالعه شده آنها در دوره تحصیل باشد. بنابراین دانشجویان باید مراقبت کافی را داشته و مطمئن شوند توانایی لازم برای نگارش پایان نامه با موضوع انتخاب را دارند.
  • دانشجویان باید موضوعی را انتخاب کنند که جزء علایق شخصی و اولویت های پژوهشی آنها باشد. انتخاب موضوع بر اساس این ویژگی به این معنی است که دانشجو بخشی از اطلاعات و دانش مورد نیاز برای نگارش پایان نامه را هم اکنون در اختیار دارد. در این حالت انتخاب موضوعی که به آن علاقه داریم باعث می شود انگیزه کافی برای تحقیق درباره جنبه های مختلف مرتبط به موضوع و تحویل یک رساله با کیفیت را در اختیار داریم.
  • طرح کردن یک سوال پژوهشی. سوال پژوهش سوالی است که محقق از خود در طول تحقیق می پرسد و مطمئن می شود جواب آن را بطور رضایت بخش پیدا کرده است. در حقیقت این سوال آهنگ فرآیند تحقیق را مشخص می کند و مسیری را که دانشجو برای تهیه پایان نامه طی می کند را تعیین می نماید.
  • دانشجو همچنین باید حوزه تحقیق و فرآیند آن را تعریف کند. این موضوع به معنی این است که تصویر بزرگتری از پایان نامه و محتوای آن در اختیار فرد قرار گیرد. بهترین راه برای انجام این کار تحلیل شکاف است. در این تحلیل وضعیت جاری این حوزه مطالعه را بررسی می کند و این وضعیت را با آنچه در حالت ایده آل باید وجود داشته باشد، مقایسه می نماید. در ادامه می توان تحقیق را بر اساس چگونگی استفاده از اطلاعات جمع آوری شده در کلاس برای ایجاد یک پل برای بررسی شکاف بین واقعیت موجود و شرایط ایده آل پایه ریزی کرد.

نکات عمومی مطرح شده فوق نکاتی هستند که دانشجویان در زمان نگارش مقاله  باید به آنها توجه کنند. دانشجویان همچنین باید مطمئن شوند زمان لازم برای نگارش و تحویل پایان نامه را در اختیار دارند، زیرا بخش زیادی از نگارش تحقیق صرف قالب بندی و اعمال دستورالعمل های توصیه شده می شود. دانشجویان همچنین باید از وسواس بیش از حد در تهیه پایان نامه خودداری کنند.

فصل بندی

how-to-select-a-good-dissertation-topic

پنج فصل اصلی پایان نامه به شرح زیر هستند: مقدمه، بررسی ادبیات تحقیق، طراحی و روش تحقیق، یافته های تحقیق، و نتیجه گیری (کمیته ارشد آموزشی دانشگاه).

فصل 1: مقدمه

مقدمه تحقیق یک مبحث تشریحی نیست. این فصل فقط رئوس کلی شش مبحث اصلی زیر را تحت پوشش قرار می دهد: بیان عمومی مشکل، اهمیت انجام تحقیق، سوال یا سوال های تحقیق، محدودیت ها و  تحدید حدود، فرضیه ها، و تعریف واژه های کلیدی است. این بخش ها به خواننده کمک می کند درک مناسبی از محتوای پایان نامه و دلیل نگارش آن به دست آورد (کمیته ارشد آموزشی دانشگاه). در این فصل همچنین نویسنده باید مشخص کند به چه دلیل انجام این مطالعه از نظر وی ضروری و با اهمیت بوده است.

فصل 2: بررسی ادبیات تحقیق

این بخش نشان می دهد شما چه چیزی از یافته های حاصل از انجام تحقیق بر روی این موضوع فرا گرفته اید. در عمل ادبیات تحقیق می تواند اطلاعات محقق و خواننده را درباره سایر فعالیت های انجام شده درباره مسائل مرتبط به موضوع پایان نامه بروز رسانی کند. فصل بررسی ادبیات تحقیق بطور خاص سوال های زیر را مطرح می کند: به چه ترتیب پایان نامه مورد نظر منحصر به فرد و جدید است؟ آیا این مطالعه یک توسعه منطقی در فعالیت های مطالعاتی قبلی انجام شده درباره موضوع تحقیق است؟ و آیا این فعالیت مطالعاتی قبلاً انجام شده است یا خیر؟ .

فصل 3: طراحی و روش تحقیق

در این فصل بطور خاص اطلاعات تفصیلی ارائه نمی شود، اما برخی نکات اصلی درباره مسائل مربوط به موضوع انتخاب شده، روش ها و ابزارهای جمع آوری اطلاعات مورد نیاز، و نحوه پردازش این اطلاعات بیان می شود . بخش روش تحقیق جزئیات کافی درباره سوال های ارائه شده در تحقیق ارائه می کند و به این ترتیب خواننده می تواند مناسب بودن روش های تحقیق طراحی شده را ارزیابی کند. در حقیقت با استفاده از این فصل خواننده می تواند میزان اعتبار تحقیق انجام شده را تعیین کند. برای مثال در این حوزه می توان مشخص کرد که آیا در واقع روش استفاده شده برای پاسخگویی به سوالات تحقیق مناسب است یا خیر .

فصل 4: آمار و یافته های تحقیق

این بخش یکی از مهمترین بخش های پایان نامه است که در آن اطلاعات تفصیلی درباره یافته های حاصل از انجام تحقیق ارائه می شود. این بخش در برگیرنده نتایج واقعی و نیز بخش های نتیجه گیری و پیشنهادات ارائه شده برای انجام تحقیقات آتی است. در این بخش شما می توانید نتایج مطالعه خود را نیز ارائه کنید. برای این کار بهتر است از ارائه آمارها به همراه نمودارها، جداول و شکل ها استفاده شود، اما به همراه آنها باید اطلاعات تفصیلی درباره اطلاعات مربوط به نتایج تحقیق نیز ارائه شود. سعی کنید هر شکل را در یک صفحه مشخص ارائه کنید تا به این ترتیب خواننده بتواند در یک نگاه بتواند به سادگی با شکل ارتباط لازم را برقرار کند. در این رابطه شما می توانید به تعداد مورد نیاز تصاویر خلاصه سازی شده در پایان نامه استفاده کنید و به این ترتیب نیاز نخواهید داشت به میزان زیاد جزئیات را مطرح کنید. مطمئن شوید در این بخش کاربردهای بالقوه و نیز نتایج مربوط به موضوع تحقیق را ارائه کنید. همچنین تلاش کنید در این فصل به دقت مواد شباهت و اختلاف بین یافته های تحقیق خود و یافته های حاصل از مطالعات قبلی انجام شده توسط سایر محققان را بیان نمایید .

فصل 5. نتیجه گیری

در این فصل خلاصه اطلاعات ارائه شده در فصول قبل پایان نامه خود را بیان کنید و نیازی به ارائه اطلاعات جدید در این فصل نیست. برای مطرح کردن نکات اصلی تحقیق و تشریح آنها، تصریح نکات، خاصه سازی، و شاید بیان توالی یافته ها از این فصل استفاده کنید. این فصل می تواند مطالب پایانی در نگارش پایان نامه را پوشش دهد (کمیته ارشد آموزشی دانشگاه).

نوشتن و نگارش

 

کار کردن با یک گروه متخصص در تهیه این موضوع می تواند در حوزه های مختلف به تهیه پروژه شما کمک کند. بسیاری از دانشجویانی که ملزم به تهیه پایان نامه هستند ممکن است هیچ ایده ای درباره نحوه شروع نگارش و نتایج مورد انتظار آن نداشته باشند. شما ممکن است نیاز به مشاهده یک نمونه پایان نامه برای ایده برداری درباره فعالیتی که قرار است انجام شود و مدت زمان مورد انتظار برای انجام آن داشته باشید. در عمل هزاران دانشجو وجود دارند که از مزایای حاصل از خدمات ارائه شده توسط این موسسات مشاوره و انجام پایان نامه استفاده می کنند و می توانند استفاده از این خدمات را به سایر دانشجویان توصیه کنند.

برخی خدمات اصلی ارائه شده توسط آمار پژوهان به شرح زیر هستند:

  • تهیه محتوای سفارشی برای پایان نامه در زمان نیاز

اگر شما قبلاً هیچگاه پایان نامه تهیه نکرده اید، ممکن است هنگام برخورد با بخش های مختلف  دچار سردرگمی شوید. در ادامه شما نیاز به ایجاد یک جدول زمانی دارید که به شما امکان تحقیق، نگارش، و بازبینی پیش نویس پایان نامه را قبل از نهایی شدن آن می دهد. در این حالت شما می توانید از کمک ارائه شده توسط افراد متخصص برای ایجاد محتوای سفارشی برای پایان نامه دانشگاهی خود بدون تحمل زحمت زیاد استفاده کنید.

علاوه بر این شما می توانید از یک الگوی طراحی شده توسط یک فرد متخصص استفاده کنید که این الگو شامل دستورالعمل ها و یادداشت های لازم برای اساس نیاز شما است. شما می توانید از این الگو به عنوان مدلی استفاده کنید که امکان ایجاد محتوای مورد نظر شما را فراهم می کند. این الگو همچنین می تواند به عنوان مبنایی برای ایجاد یک ایده استفاده شود که از طریق آن می توان مراحل اصلی تحقیق را برنامه ریزی کرد.

  • غلط گیری، ویرایش، و قالب بندی به منظور بهبود کیفیت اطلاعات ارائه شده 

نگارش یک پایانه نامه می تواند یک کار سخت و زمان بر باشد. با این وجود زمانی که شما به مرحله غلط گیری و ویرایش پایان نامه خود می رسید، ممکن است احساس کنید زمان لازم برای انجام این کار را در اختیار ندارید یا ممکن است برخی دانشجویان فکر کنند نیازی به انجام این کار اصلاً نیست. این موضوع در حالی است که غلط گیری و ویرایش تاثیر چشمگیر بر کیفیت موضوع تهیه شده دارد. قالب بندی پایان نامه یکی دیگر از نگرانی های رایج در این حوزه است. بسیاری از دانشجویان به خاطر وجود قالب بندی های مختلف ممکن است دچار سردرگمی و مشکل شوند. راهنمای تهیه پایان نامه ممکن است درباره اینکه از کدام قالب باید استفاده شود، توضیح دهد اما برخی دانشجویان هنگامی که یک نمونه از این قالب را در اختیار داشته باشند یا زمانی که از خدمات افراد متخصص در این رابطه استفاده می کنند، احساس بهتری دارند.

  • در اختیار گذاشتن زمان بیشتر برای انجام آنچه شما می خواهید انجام دهید

برخی دانشجویان با زمان بندی نگارش پایان نامه خود مشکل دارند. در این رابطه دانشجویان ممکن است با کمبود وقت مواجه شوند و افراد دیگر همچون اعضای فامیل، همکاران یا هم کلاسی ها نیز معمولاً وقت یا تخصص لازم برای کمک به شما در این حوزه را در اختیار ندارند. در این موارد، استفاده از خدمات کارشناسان تهیه پایان نامه می تواند به شما کمک کند فقط بر اولویت های اصلی خود تمرکز کنید و برای انجام فعالیت های کم اهمیت تر از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان استفاده کنید. در این حالت شما می توانید بر موضوعات اصلی مورد نظر خود تمرکز کنید و بطور همزمان سایر فعالیت های مورد نیاز برای نگارش پایان نامه را نیز انجام دهید.

مشاوره

استفاده از خدمات مشاوره را نمی توان دست کم گرفت. شما می دانید که پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری از چه اهمیتی برخوردار است و احتمالاً می دانید که چه مقدار ویرایش کردن این موضوع توسط خود شما می تواند به دلایل خاص دشوار و سخت باشد. این حقیقت که شما همه فعالیت های مورد نیاز برای نگارش پایان نامه را انجام می دهید باعث می شود نگارش آن و توضیح مطالب مورد نیاز برای دیگران دشوارتر شود. استفاده از خدمات مشاور برای تهیه پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری می تواند بطور مشخص به اطمینان از کامل بودن پرپوزال تحقیق، دستیابی به بهترین سطح بررسی ادبیات تحقیق، و نیز تهیه مطالب موضوع طبق قالب تعیین شده کمک کند. خدمات مشاوره ارائه شده توسط کارشناسان ما در عمل به منظور حمایت از دانشجویانی است که نیاز به کمک در این رابطه دارند و نمی دانند چگونه مشکلات خود را بر طرف کنند. ما می دانیم که شما برای نگارش پایان نامه روش تحقیق مشخص دارید که بر اساس آن نتایج مطالعه خود را توضیح می دهید و برای انجام این فعالیت ها تلاش زیادی کرده اید. اما همواره احتمال دارد در زمان نگارش این مطالب نیاز به کمک داشته باشید. مطمئناً ایجاد وقفه در نگارش پایان نامه یا مشکلات مربوط به جریان مطالب یا نحوه نگارش آن می تواند برای شما عواقبی به همراه داشته باشد و به همین خاطر در صورت نگرانی از این موضوع ما می توانیم به شما برای جلوگیری از ایجاد مشکلات احتمالی کمک کنیم.

خدمات مشاوره نگارش پایان نامه به سادگی در اینترنت قابل دسترسی می باشد، اما پیدا کردن خدمات مشاوره تخصصی برای نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری از موسسات معتبر و قابل اطمینان می تواند دشوار باشد. در عمل تعداد زیادی از شرکت ها وجود دارند که ادعای ارائه خدمات متنوع و مشابه در این حوزه دارند. به همین خاطر هنگامی که به دنبال خدمات مشاوره برای نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری هستید، مطمئن شوید افرادی را انتخاب کرده اید که سطح تجربه و مهارت مورد نیاز برای انجام فعالیت مورد نظر شما را داشته باشند. در این حالت انتخاب تیم مناسب می تواند تفاوت زیادی برای شما به همراه داشته و به شما کمک کند به بهترین نتایج در تهیه موضوع خود دست پیدا کنید. بطور حتم شما نیاز دارید به بهترین نتایج ممکن در این بخش دست پیدا کنید تا به این ترتیب بتوانید از مزیت های شغلی ایجاد شده در آینده به واسطه پایان نامه خود بهره مند شوید و حتی امکان جذب منابع مالی مورد نیاز برای ادامه تحقیقات خود را داشته باشید. بنابراین ضروری است که هر جزء ساده در تهیه پایان نامه را به دقت بررسی کنید و اهمیت مطالعه و یافته های آن را به دقت تشریح کنید. مشخص است که استفاده از خدمات مشاوره کارشناسان می تواند به ساده شدن انجام این کار توسط شما کمک فراوان کند.

این حقیقت که خدمات ارائه شده توسط موسسه ما تامین کننده انتظارات مشتریان بر اساس کیفیت خدمات ارائه شده در بازه زمانی تعیین شده است، باعث ایجاد تفاوت بین خدمات ما با خدمات ارائه شده توسط موسسات دیگر می شود. برای انجام این کار، ما از یک تیم تخصصی تشکیل شده از نویسندگان، ویراستاران، طراحان تحقیق و کارشناسان آمار استفاده می کنیم. مشتریان امکان تعامل مستقیم با تیم ما را دارند و به این ترتیب پشتیبانی لازم را دریافت می کنند. علاوه بر این ما بطور منظم فعالیت های انجام شده را بروز رسانی می کنیم تا به این ترتیب مشتریان مطمئن شوند همه چیز بر اساس روال تعیین شده دنبال می شود. در عمل برای استفاده از این خدمات مشاوره دانشجویان می توانند از ابزارهای مختلف همچون نامه های الکترونیک و جلسات آنلاین بهره گیرند.

dissertation-topics

مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا

پایان نامه پروژه نهایی است که برای فارغ التحصیلی از مقطع کارشناسی ارشد و مقطع دکتری تهیه می شود. افرادی که به دنبال تهیه پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد هستند باید درباره یک موضوع خاص تحقیق کنند و اطلاعات جمع آوری شده را از طریق الگوی مشخص شده ارائه کنند. به هر حال پایان نامه مقطع دکتری متفاوت از مقطع کارشناسی ارشد است و در این مقطع دانشجو باید یک موضوع کاملاً جدید و بررسی نشده را در رشته خود بررسی کند. به بیان دیگر، شما مجبورید برای تهیه پایان نامه مقطع دکتری از اطلاعات و دانش جدید استفاده کنید. بنابراین تفاوت اصلی بین پایان نامه های تهیه شده در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در عمق دانشی است که به منظور نگارش این مهم مورد استفاده قرار می گیرد.

پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد نزدیکی زیادی به یک مطالعه پژوهشی دارد که در طول دوره تحصیل کامل می شود. برای تهیه این مقاله از مطالعات انجام شده توسط سایرین استفاده می شود و شما بر اساس این مطالعات تحلیل های مورد نیاز را انجام داده و یافته های خود را گزارش می کنید. این پایان نامه سطح تفکر علمی و تحلیل شما را نشان می دهد و در حقیقت موضوعی را نشان می دهد که شما در رشته خود بیشترین علاقه به دنبال کردن آن را دارید. در این نوع از پایان نامه ها، این انتظار وجود دارد که شما مطالعات انجام شده توسط سایرین را به عنوان راهنمایی برای انجام مطالعه مورد نظر خود دنبال کنید و به این ترتیب فرضیه های کاملاً جدید را مطرح کرده و تحلیل نمایید.

یکی دیگر از مسائلی که باعث ایجاد تفاوت این موضوع در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری می شود، حجم و تعداد صفحات آن است. در این حالت موضوعات تهیه شده در مقطع کارشناسی ارشد معمولاً بیش از 100 صفحه نیست. این موضوع در حالی است که پایان نامه مقطع دکتری حداقل دو برابر و گاهی اوقات سه برابر حجم و تعداد صفحات مقطع کارشناسی ارشد را دارد

رشته ها

ما با دانشجویان در حوزه متنوعی از رشته­ ها همکاری می کنیم و بطور خاص حوزه های اصلی خدمات ما شامل آمار ، مدیریت ، اقتصاد ، علوم اجتماعی ، روان شناسی و حسابداری است. برای دستیابی به درک بهتر از نحوه مشاوره در این حوزه ها شما می توانید با ما تماس بگیرید و اطلاعات تفصیلی تر را در این ارتباط دریافت کنید. شما همچنین می توانید نمونه پایان نامه های تهیه شده در رشته های آمار، مدیریت، اقتصاد، علوم اجتماعی، علوم تربیتی، روانشناسی و حسابداری را مشاهده کنید.

قیمت و هزینه

هزینه استفاده از خدمات ما چقدر است؟ ما برای قیمت گذاری خدمات خود از سه معیار اصلی استفاده می کنیم که عبارتند از: فرجه زمانی (زمان تحویل )، تعداد صفحات (حجم پایان نامه)، و مقطع دانشگاهی که پایان نامه برای آن تهیه می شود.

به خاطر داشته باشید که معمولاً شما می توانید تعداد زیادی از شرکت های ارائه دهنده خدمات پایان نامه را پیدا کنید که هزینه به نسبت کمتری را برای خدمات خود از شما مطالبه می کنند. اما همواره باید توجه داشت هنگامی که شما به مرحله ارائه پایان نامه و انجام فعالیت های مورد نیاز خود می رسید، قیمت کمتر همیشه به نفع شما نخواهد بود. بطور حتم خدمات ارائه شده توسط ما ارزان ترین خدمات در این حوزه نیست، اما مطمئناً از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار است.

 

 

سفارش

شرکت ما آماده دریافت سفارش پایان نامه در مقاطع مختلف است.  جهت سفارش اینجا را کلیک کنیددر مورد این مطلب پرسش خود را مطرح کنید

tjtj
 
طرح توجیهی
درخواست خدمات 
همکاری با ما
تلگرام آمارپژوهان
مشاوره تلفنی
درگاه پرداخت