انجام طرح های تحقیقی و پژوهشی در زمینه های گوناگون

شرکت آمار پژوهان پارسیان آماده انجام و نگارش انواع طرح های پژوهشی در زمینه های تحقیقی گوناگون برای وزارت خانه ها، سازمان ها ،موسسات، نهاد ها و دانشگاه ها می باشد. این شرکت تا به امروز خدمات بسیار وسیعی را در زمینه نگارش طرح های پژوهشی با موفقیت به انجام رسانده است. انجام این کار با مشارکت و همکاری افراد فعال در بخش های آکادمیک، مشاوران تحقیق، مبتکران و سرپرست های دانشگاه، دسترسی به معتبرترین منابع اطلاعاتی و در اختیار داشتن مجرب ترین تیم متخصصین امور پژوهشی و تحلیلگران امکان پذیر شده است. این شرکت خدمات پشتیبانی جامعی را در طول کل فرآیند تحقیق و پژوهش در اختیار کاربران قرار می دهد. برای اطلاع بیشتر از جزئیات درباره خدمات پژوهشی و تحلیل های مورد نیاز و نیز مسئولیت های اصلی مربوط به آن می توانید با شرکت آمار پژوهان پارسیان تماس بگیرید.
متخصصان ما با بررسی شرایط سازمان، دانشگاه ها، شرکت ها یا واحدهای دولتی شما، این اطمینان را فراهم می کنند که طرح پژوهشی مورد نظر شما با سیاست های واحد مذکور کاملا مطابقت دارد.
با در نظر گرفتن یک هزینه یابی کامل و اقتصادی برای تمامی مراحل پروژه توسط مشاورین آمارپژوهان پارسیان، شما بهای بسیار مناسب و معقولی برای انجام طرح های پژوهشی خود پرداخت خواهید کرد.
شرکت آمار پژوهان پارسیان در فرایند انجام طرح به صورت پویا و از طریق روش های زیر با مسئولین طرح پژوهشی در تعامل است:
• بررسی توسعه روش های تحقیق، تحلیل عملکرد، گزارش دهی، بحث و رایزنی با مدیران و مسئولین ارشد.
• بهبود مسئولانه روش های تحقیق و پیچیدگی های مربوط به آن با الزامات قانونی و شرایط مورد نظر حامیان مالی.
• ارائه اطلاعات، مشاوره، آموزش، بررسی اسناد و توسعه روش های تحقیق.
• ارائه گزارش های مختصر و مفید، برقراری تماس، آموزش نحوه استفاده از بانک های اطلاعاتی
• و برقراری ارتباط با سازمان های کلیدی.
• ایجاد هماهنگی، حمایت از توسعه تبادل و انتقال اطلاعات و حمایت از ارتباطات لازم با شرکت ها و نهادهای دولتی مستقل است.

سایر خدمات پژوهشی و طرح های پژوهشی

Fonds

متخصصان ما می توانند گستره وسیعی از خدمات تخصصی را به شما با قیمت و بهای منصفانه و مناسب برای انجام طراح های پژوهشی به شرح زیر ارائه کنند:
• کمک به مخترعین و مبتکرین برای کنترل جدید بودن ایده های آنها در زمانی که قرار است این ایده ها به عنوان یک اختراع، طرح یا علامت تجاری بطور رسمی ثبت شود.
• کمک به موسسات برای یافتن اطلاعات مورد نیاز برای توسعه یک طرح تجاری.
• حمایت حرفه ای قانونی در فرآیند حقوقی ایجاد شده برای حق اختراع.
• کمک به ارائه دهندگان خدمات برای حمایت موثرتر مشتریان از طریق روش های جدید و نوآورانه.
تحقیق بهایابی یا قیمت گذاری
در صورتی که شما به دنبال انجام تحقیق برای تعیین قیمت مناسب برای محصولات یا خدمات خود هستید، ما به منابعی دسترسی داریم که به احتمال زیاد اطلاعات مورد نیاز شما در این رابطه را تامین می کند. متخصصان ما به بانک های اطلاعاتی متعدد دسترسی دارند و به این ترتیب می توانند به شما کمک فراوانی برای انجام اینگونه تحلیل ها ارائه کنند.
پروژه ها و طرح های آموزشی
ما از اهمیت و ارزش اطلاعات و تجربه در انجام پژوهش ها مطلع هستیم و می دانیم سرمایه فکری چه اهمیتی دارد و می توانیم در این رابطه به شرکت ها و موسسات، خدمات حرفه ای و پشتیبانی لازم را ارائه کنیم. این موضوع به سایر ارائه دهندگان خدمات کمک می کند محصولات و خدمات مورد نظر خود را توسعه دهند و رویه های نوآورنه لازم را ایجاد نمایند.
خدمات ثبت تاریخ طرح و قابلیت دسترسی عمومی
این خدمت بطور مشخص برای استفاده حرفه ای قانونی برای حق اختراع ارائه می شود. در این رابطه ما یک تاییدیه مکتوب از تاریخی که اختراع ثبت شده در اختیار شما قرار می دهیم. در حقیقت این تاییدیه جزء شواهد قابل استناد در صورت ایجاد دعاوی حقوقی است.

فرم درخواست خدمات

درخواست خدمات از شرکت آمار پژوهان پارسیاندر مورد این مطلب پرسش خود را مطرح کنید

tjtj
 
طرح توجیهی
درخواست خدمات 
همکاری با ما
تلگرام آمارپژوهان
مشاوره تلفنی
درگاه پرداخت